Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#814
Stary 29.04.2011, 12:29
Gratulacje dynek
Ja niestety biletów nie dostałem, najbardziej liczyłem na mecz C1-C2 w Gdańsku, ale no cóż, tak wyszło.
Chociaż nie wiem, czy najlepiej na Euro nie pojechać do Wrocławia do fan parków, czy jak to się nazywa.
Odpowiedz cytując