Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18290
Stary 29.04.2011, 11:49
Jestem załamany po obejrzeniu tych zdjęć. Wiedziałem, że oni się tam niemiłosiernie opierda...ją z robotą, ale żeby aż tak to już jest przesada. ZIKIT kłamie, prezydent Krakowa kłamie, wszyscy jego doradcy kłamią, o co to chodzi? Co im kur...w Wisła zrobiła, że takie jaja robią na tej budowie. Przecież oni to mogą jeszcze dwa lata kończyć i żadna kara ich za to nie spotka.
Teraz to trzeba się martwić czy oni zdążą oddać ten stadion przed meczami eliminacyjnymi w pucharach, bo jeszcze 2-3 miesiące temu byłem święcie przekonany, że tak będzie a teraz mam poważne obawy.

mc^ napisał(a):Wyświetl post
Czy stadion będzie gotowy na Lecha?
Na pewno. Lech przecież nie spadnie więc myślę, że w następnym sezonie na mecz z nimi otworzą cały stadion.
Odpowiedz cytując