Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 29.04.2011, 11:06
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli chodzi o mecz z Górnikiem to obok wysuniętego na szpicy Małeckiego wystawiłbym kogoś bardziej młodego, nawet z Młodej Ekstraklasy..
dokładnie tak samo bym zrobił.W drodze wyjątku Rios.Ale bieda bez napastników....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.04.2011 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując