STARY WIŚLAK napisał(a):

|
Nawet jeśli chodzi o mecz z Górnikiem to obok wysuniętego na szpicy Małeckiego wystawiłbym kogoś bardziej młodego, nawet z Młodej Ekstraklasy..
|
dokładnie tak samo bym zrobił.W drodze wyjątku Rios.Ale bieda bez napastników....