|
@Błaszczu16
Uwierz mi, mam szczerą nadzieję, że masz rację i że faktycznie wygramy (choć tu też wkurzają mnie trochę stany depresyjno-maniakalne wielu użytkowników osiągające gigantyczne amplitudy pomiędzy "....a! Wszyscy zginiemy!" a "Wszystkich wciągniemy nosem!").
Faktycznie, gdy wracaliśmy na R22 wszystkim chyba ulżyło. Ale jeśli uważasz, że po wyprzedaniu całej obrony w lecie i sporej stracie do Jagi i Korony jeszcze w 10.-11. kolejce każdy niezachwianie wierzył w mistrza, to po prostu zaklinasz rzeczywistość, bo dużo osób faktycznie wtedy wątpiło czy uda się to tak wszystko poukładać.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
|