Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11428
Stary 29.04.2011, 10:52
Inne niż pierwsze miejsce dla Wisły to zawsze porażka. W poprzednim sezonie graliśmy na wyjeździe, a i tak przez większość sezonu laliśmy każdego. W tym powróciliśmy na R22 i uważam to za największe wzmocnienie w tym sezonie, co walnie przyczyni się do 13 tytułu mistrza Polski.
Odpowiedz cytując