Blaszczu16 napisał(a):

|
Pierdo*isz. Każdy Wiślak wierzył w mistrzostwo. Chyba tylko niespełna rozumu osoba po kilku kolejkach mogła napisać, że środek tabeli będzie na koniec sezonu.
|
Ja akurat też byłem dobrej myśli, choć ręki bym sobie za to, że wygramy ligę obciąć nie dał. Co do tego czasownika na początku, to zerknij najpierw choćby do tematu
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7664 i do paru innych z początku sezonu i sprawdź sobie, jakie były nastroje. A potem się zastanów, kto tu pie...li, a kto nie.