Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11427
Stary 29.04.2011, 10:52
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Pierdo*isz. Każdy Wiślak wierzył w mistrzostwo. Chyba tylko niespełna rozumu osoba po kilku kolejkach mogła napisać, że środek tabeli będzie na koniec sezonu.
Ja akurat też byłem dobrej myśli, choć ręki bym sobie za to, że wygramy ligę obciąć nie dał. Co do tego czasownika na początku, to zerknij najpierw choćby do tematu http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7664 i do paru innych z początku sezonu i sprawdź sobie, jakie były nastroje. A potem się zastanów, kto tu pie...li, a kto nie.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując