|
A Teraz moi drodzy przedstawiam wam odpowiedź pana prezydenta z dnia 10 marca 2011 roku na moje pytanie dotyczące stadionu na czacie z prezydentem:
Xyz: Kiedy ukończona zostanie trybuna zachodnia stadionu Wisły Kraków?
Prezydent_Miasta: Trybuna zachodnia jest praktycznie na ukończeniu, wstrzymane zostały elementy związane z wykonaniem instalacji przeciwpożarowej, która właśnie w związku z opinią głównego komendanta straży pożarnej są aktualnie przeprojektowywane, mimo, że są opracowane zgodnie ze zmienionymi przepisami. Oddanie do eksploatacji trybuny zachodniej uzależnione jest więc od wykonania instalacji ppoż. zgodnej z postawionymi warunkami. Jeszcze w marcu przeprowadzone zostaną próby dymowe (zadymienie 3 poziomów)
które potwierdzą, że zaprojektowana instalacja spełnia te wymogi. Po pozytywnym wyniku próby zamówione zostaną urządzenia i rozpocznie się montaż instalacji. Tak więc trybuna praktycznie jest zakończona, rozpoczęcie jej eksploatacji możliwe będzie dopiero po uruchomieniu tej instalacji wraz z instalacją słaboprądową z nią spiętą i odbiorze przez straż pożarną.
Tak więc nawet prezydent nas okłamuje i niewie co mówi skoro pisze że trybuna PRAKTYCZNIE jest zakończona i że brakuje jeszcze instalacji a to nieprawda bo jeszcze nie ma wszystkich wykończeń wnętrz itd.
|