Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18283
Stary 29.04.2011, 10:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale jaja. Boje sie sobie wyobrazic jak te pomieszczenia wygladaly 15 marca. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce
Podobnie. Takie już tempo prac na tym stadionie.

Arapaho, a nie wierzyłeś mi, że tak będzie.
Odpowiedz cytując