88seba88 napisał(a):

a na co czekają ultrasy i najwierniejsi kibice którzy zbierają kase na oprawy czas zrobić transparent z napisem dziękujemy za stadion budowany latami
|
I drugi z żądaniem oddania stadionu, a w któryś dzień zorganizować demonstrację kibiców pod urzędem. Tylko taką aby było o niej głośno i aby pokazano ją w mediach.
Wiem, że łatwo pisać a trudniej zorganizować i że zapewne niewiele to da.
Ale może zadowolenie z siebie Majchrowskiego i jego urzędników nieco się zmniejszy.