Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18282
Stary 29.04.2011, 10:27
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
a na co czekają ultrasy i najwierniejsi kibice którzy zbierają kase na oprawy czas zrobić transparent z napisem dziękujemy za stadion budowany latami
I drugi z żądaniem oddania stadionu, a w któryś dzień zorganizować demonstrację kibiców pod urzędem. Tylko taką aby było o niej głośno i aby pokazano ją w mediach.

Wiem, że łatwo pisać a trudniej zorganizować i że zapewne niewiele to da.
Ale może zadowolenie z siebie Majchrowskiego i jego urzędników nieco się zmniejszy.
Odpowiedz cytując