Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18278
Stary 29.04.2011, 10:06
Kpina.

Może należy jakoś ostro zareagować? Nasłać bałkańskie bojówki na urząd miasta i niech rozp***lą to wszystko w pył. Razem z tymi zgniłymi czerwonymi kupskami, srającymi pustymi obietnicami na prawo i lewo. 10 lat na budowanie stadionu to za mało? K**wa żeby on był wykuwany z granitu to bym zrozumiał, ale pier***lić się z takim 'czymś', potem wmawiać ludowi i klubowi, że już jest gotowy i żądać ca to pieniędzy to jest jakiś żart upuszczonego w dzieciństwie z Giewontu idioty.

ZIKiT - kto do kurczaka nędzy wymyślił, żeby te barany zajmowały się budową stadionu piłkarskiego? Porządnej drogi nie potrafią wybudować w terminie. Nieee, oni stadion będą budować. Beton arch.? Nie damy jakiś tani odpad, może jakoś to będzie. Przecież to nie pokaz piękności, wyglądać nie musi. Parkingi? A poco? Przecież i tak nikomu nie będzie się chciało wlec w korkach po wąskich uliczkach na stadion. Lepiej sobie premie jeb**ć. A co!

... co by nie pisać o tym stadionie i sposobie jego budowania, projektowania, nadzorowania itd. itp. To same k***y cisną się na usta.

['] - dla lewej i prawej półkuli ludzi maczających palce w budowie tego stadionu. Weźcie się rozpędźcie i pier***ijcie głową w ten brutalistyczny beton nie architektoniczny.
Odpowiedz cytując