Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11423
Stary 29.04.2011, 10:04
Nie dosc ze szukaja niby trenera, to jeszcze inwestora zeby ich odciazyl finansowo No coz, jak sie kupuje co sie kupuje to i wynikow nie ma, straty zamiast zyskow

Wypierniczyc Miklasa, Beretowi dac jakis etat na stolowce, Skorzy podziekowac... Coz, jaj nie maja na takie ruchy, wola szukac frajera ktory im pomoze placic za swoje glupie posuniecia.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując