Nie dosc ze szukaja niby trenera, to jeszcze inwestora zeby ich odciazyl finansowo

No coz, jak sie kupuje co sie kupuje to i wynikow nie ma, straty zamiast zyskow
Wypierniczyc Miklasa, Beretowi dac jakis etat na stolowce, Skorzy podziekowac... Coz, jaj nie maja na takie ruchy, wola szukac frajera ktory im pomoze placic za swoje glupie posuniecia.