Zmieniajac juz zupelnie "klimat" :
Zostawiajac to co robil sedzia, pomijajac brutalne i burackie zachowanie tego czy owego... Chociaz jeden taki mecz "derbowy" w Polsce by sie przydal

Nie chodzi o umiejetnosci, ale o sama walke i cwaniactwo czesto przekraczajace granice
