Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 29.04.2011, 10:03
Zmieniajac juz zupelnie "klimat" :

Zostawiajac to co robil sedzia, pomijajac brutalne i burackie zachowanie tego czy owego... Chociaz jeden taki mecz "derbowy" w Polsce by sie przydal Nie chodzi o umiejetnosci, ale o sama walke i cwaniactwo czesto przekraczajace granice


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując