Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11422
Stary 29.04.2011, 10:00
Nawet jeśli Maaskant da się przgonić Jadze, to przypominam, że jeszcze na jesieni modliliśmy sie wszyscy, żeby ten zlepek pilkarzy, osłabiony odejściem całej obrony nie osiągnął wyniku znacznie gorszego niż sławetne ósme miejsce przed Skorżą.
Mistrzostwo Polski byłoby miłe, ale ja wolę solidnie, od podsatw zbudowaną drużyne, która nie będzie kopała sie po czołach z Levadią, a mając Tottenham na widelcu nie przestraszy się, żeby rozgrywki "były ciekawsze"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując