Dla chętnych, kto chce, niech rozsyła takiego maila, albo przeróbcie coś sobie w nim, dopiszcie, zmieńcie i rozsyłajcie do redakcji gazet, serwisów internetowych itd:
Cytat:
Witam serdecznie,
chciałbym zainteresować Państwa tematem-rzeka dot. budowy Stadionu Wisły Kraków. W wywiadzie z 15 marca tego roku (link: http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...kowa,id,t.html), Pani Barbara Janik stwierdziła, że zakończono prace budowlane.
W dniu dzisiejszym oficjalna strona Wisły Kraków opublikowała zdjęcia z wnętrza trybuny zachodniej (link:http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...asze_zyczenie/) i zdjęcia te dobitnie pokazały na jakim etapie prac jest wnętrze trybuny zachodniej.
Czy tak ma wyglądać ukończona szatnia gości: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950162402.jpg ?
A może tak ma wyglądać pomieszczenie dla sędziów: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950171061.jpg ?
Tak wygląda łazienka przy szatni gospodarzy: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9950175425.jpg
Co więcej - drogi dojścia do trybuny zachodniej i północnej budowane są w ślimaczym tempie, co obrazuje m.in. ta galeria: http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1287#pid1287
Dodatkowo chciałbym zwrócić państwa uwagę na wygląd trybuny zachodniej i wejścia głównego na tę trybunę, oto przykład: https://lh4.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0197.JPG - "piękne" pustaki i odwodnienie. Tak ma wyglądać największy stadion w Krakowie, stadion na który wydano już setki milionów złotych? Czy miastu nie jest wstyd?
Ile jeszcze mamy się zadowalać pustymi obietnicami władz Krakowa, ile jeszcze usłyszymy słów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością?
|