Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18274
Stary 29.04.2011, 09:10
nędza i rozpacz, pewnie Wisła nie bez przyczyny zrobiła takie fotki prezentujące "zakończenie" prac.
Teraz powinien pojawić się jakiś ciekawy artykul w prasie, może nawet wywadi z Janikową, niech się baba ustosunkuje do swojej wypowiedzi i do stanu prac na dzień dzisiejszy.
Odpowiedz cytując