|
nędza i rozpacz, pewnie Wisła nie bez przyczyny zrobiła takie fotki prezentujące "zakończenie" prac.
Teraz powinien pojawić się jakiś ciekawy artykul w prasie, może nawet wywadi z Janikową, niech się baba ustosunkuje do swojej wypowiedzi i do stanu prac na dzień dzisiejszy.
|