Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18273
Stary 29.04.2011, 08:53
Bezczelność władz miasta nie ma granic. Po tych zdjęciach widać, co wart był ten wywiad z 15 marca, czyli półtora miesiąca temu.
- Zakończono prace budowlane, ale to Wisła oceni, kiedy oddać kibicom trzy, a kiedy już cztery trybuny - mówi w rozmowie z "Gazetą Krakowską" Barbara Janik, doradca prezydenta Krakowa ds. sportu.
www.gazetakrakowska.pl/aktualnosci/380266,stadion-wisly-gotowy-a-euro-tylko-straci-bez-krakowa,id,t.html

No więc Wisła ocenia, że póki co nie są na przykład gotowe szatnie, gdyż wyglądają one tak:

Szatnia gospodarzy:


Szatnia gości:


Pomieszczenie dla sędziów


i parę innych pomieszczeń, które po prostu nie są wyposażone.
Odpowiedz cytując