Jak informuje Legia.net na podstawie informacji z transfery.info
http://legia.net/wiadomosci,41281-ha...ca_skorzy.html
Kandydatem na nowego trenera Legii jest obecny szkoleniowec Bate Borysów, niejaki Hanczarenko
Na pewno ciekawa opcja, niewątpliwie pracuje z ogromny sukcesami ale ciekawe jakby sie odnalazł
w hmm... etosie pracy przy Łazienkowskiej
Gwiazdy piłkarskie rodem z Bate (Krivets i Sivakov) Ektraklasy póki co oglednie mówiąc nie podbiły
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"