Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11417
Stary 29.04.2011, 08:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
A wiecie na czym polegają paradoksy tej ligi?
1)Otóż załóżmy czysto hipotetycznie, że we wtorek wygrywa mecz Legia. Maciej Skorża zdobywa PP, dopisuje sobie go do CV i nawet jak go zwolnią to w nagrodę ląduje na ciepłej posadzie w Amice. I paradoksalnie jest największym wygranym
2) Bakero wygrywa PP. Może sobie wpisać w końcu coś w CV i nawet jak go zwolnią to wyjeżdża z Polski bogatszy (a może nie wyjeżdża?)o doświadczenia i jako tzw.zwycięzca
3) Trener Maaskant z Wisłą dają się przegonić Jadze i największym przegranym-paradoksalnie, bo najlepiej przygotował zespół-staje się właśnie Robert Maaskant, który nie wygrywa dosłownie NIC.
Paradoks za paradoksem
A było przegrać z potęgą z Bielska i odpaść z PP?

Tak może być - ale mam nadzieję że ten czarny scenariusz się nie sprawdzi dla Wisły. Miło byłoby mieć kolejne MP
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując