Temat
:
[24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15
Wyświetl pojedynczy post
Pennywise
Member
Od: 02.2003
Offline
#
58
29.04.2011, 07:41
Coś mi się wydaje, że wysunięty napastnik powinien być szybki i bardzo dobrze grać głową. Taki powinien zagrać w meczu z Górnikiem, a jeżeli takowego nie ma ? Być może czas na zmianę ustawienia na atak z dwoma napastnikami...
Pennywise
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pennywise
Znajdź inne posty napisane przez Pennywise