Temat
:
[24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
57
29.04.2011, 07:23
Może Jop znów coś strzeli...do swojej bramki?
A tak serio to wierzę w Małego i Meliksona.
Ostatnio edytowane przez arti : 29.04.2011 o godz. 12:17.
arti