Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4661
Stary 29.04.2011, 07:03
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Mylisz pojęcia, ja mam ulgowy, a kobietą nie jestem.
A nie każą ci pokazać dokumentu uprawniającego do ulgi,co? Jak już to wchodź w dużym tłoku bo wtedy nikt nie ma czasu na sprawdzanie jakiś pierdół.
Odpowiedz cytując