Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.04.2011, 00:34
Edson napisał(a):Wyświetl post
Żurawia mieliśmy w ataku z PBB i jak się skończyło wszyscy wiedzą.
Równie dobrze można stwierdzić: Żurawia mieliśmy w ataku z Schalke i jak się skończyło wszyscy wiedzą.
Każdy mecz jest inny a na rozliczanie Żurawia z występu przyjdzie czas... PO meczu. Duża część forum kpiła z Genkova po pierwszych meczach i niewykorzystanych setkach stwierdzając, że nie mamy napastnika. Po kilku udanych występach zaczął być kimś, za kim kibice tęsknią. Oby Żuraw jutro coś ustrzelił i udowodnił, że w awaryjnej sytuacji jest w stanie dać coś tej drużynie.

FAN Z ZAMOŚCIA napisał(a):Wyświetl post
3. Ne znam dokładnie Krakowskich realiów jak tam się mają sprawy związane z bezpieczeństwem w drodze na i ze stadionu
Generalnie jest bezpiecznie.. Natomiast jeśli zamierzasz przyjechać samochodem to parkując wzdłuż błoni od stron Stadionu Wisły trzeba się przygotować na dłuuugą przeprawę. Wyjazd bywa naprawdę kłopotliwy.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując