Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
4653
28.04.2011, 22:55
w sobotę zapisy na Lechię, mam pytanie czy musze byc osobiście aby się zapisać, czy może mnie znajomy zapisać posiadając moją karte kibica ? (niestety jestem poza Krakowem)
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma