Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4653
Stary 28.04.2011, 22:55
w sobotę zapisy na Lechię, mam pytanie czy musze byc osobiście aby się zapisać, czy może mnie znajomy zapisać posiadając moją karte kibica ? (niestety jestem poza Krakowem)
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując