Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.04.2011, 22:18
willow napisał(a):Wyświetl post
lata lecą i tyle...
Z pozdrowieniami od Ryana Giggsa


To naprawde tragiczne , że piłkarz który przez tyle lat , zjadał całą ekstraklasę na śniadanie dziś jest totalnym cieniem samego siebie . 34 lata to dużo jak na napastnika, ale klasowi zawodnicy jak chociazby Frankowski , Reiss w jego wieku świetnie sobie radzili w ekstaklasie . Nawet Żewłakow pokazuje tyle że nie jeden klub ekstraklasy miałby z niego pociechę .

Poziom w ekstraklasie jaki jest każdy widzi , jeśl Żurawski do końca sezonu nie dołoży od siebie żadnej cegiełki do mistrzostwa , to jego koniec kariery zostawi naprawde duży niesmak .Tym bardziej że już kiedys zapewniał w wywiadach, że jak będzie widział że jest już słaby to nie będzie tego ciągnął na siłe .
Odpowiedz cytując