Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 28.04.2011, 20:58
Wrzućcie jeszcze Marcelo deptającego po Pedro i Adebayora z końcówki Jak tacy dokładnie w analizowaniu meczu jesteście. A i Di Marie padającego przy każdym kontakcie.

Pajacuje cała liga hiszpańska.


edit:

Odnoścnie postu SZYMKA_TSW.

Za takie coś http://www.youtube.com/watch?v=fy8yG9fLOfY ten cały Pepe już nigdy nie powinien wyjść na profesjonalny mecz. Zresztą, ja z takim gościem bałbym się na plaży grać. Dla mnie facet ma problemy z psychiką. Zresztą sam Casillas o tym wspomniał po tej sytuacji z Getafe.
Ostatnio edytowane przez Proud : 28.04.2011 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując