Wrzućcie jeszcze Marcelo deptającego po Pedro i Adebayora z końcówki

Jak tacy dokładnie w analizowaniu meczu jesteście. A i Di Marie padającego przy każdym kontakcie.
Pajacuje cała liga hiszpańska.
edit:
Odnoścnie postu SZYMKA_TSW.
Za takie coś
http://www.youtube.com/watch?v=fy8yG9fLOfY ten cały Pepe już nigdy nie powinien wyjść na profesjonalny mecz. Zresztą, ja z takim gościem bałbym się na plaży grać. Dla mnie facet ma problemy z psychiką. Zresztą sam Casillas o tym wspomniał po tej sytuacji z Getafe.