Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 28.04.2011, 20:57
A to wszystko tylko dlatego ze boisko opuścił jeden z najwiekszych brutali i chamów obecnej piłki, który jest obecnie głowną postacią w Realu Madryt, Realu któryś kiedyś ponoć grał ofensynie, grał w piłke.
Pozdrawiam, bez napinki

p/s pozdrawiam szczególnie tych którzy porównują dwa faule w dwóch róznych meczach przy dwóch innych arbitrach

a skoro Proud już coś wrzucił: to ja też wrzuce, tym razem z tegorocznej Ligi Mistrzów http://videa.hu/videok/allatok/http-...J79qMdh9GBVwfy
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 28.04.2011 o godz. 21:04.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując