A to wszystko tylko dlatego ze boisko opuścił jeden z najwiekszych brutali i chamów obecnej piłki, który jest obecnie głowną postacią w Realu Madryt, Realu któryś kiedyś ponoć grał ofensynie, grał w piłke.
Pozdrawiam, bez napinki
p/s pozdrawiam szczególnie tych którzy porównują dwa faule w dwóch róznych meczach przy dwóch innych arbitrach
a skoro Proud już coś wrzucił: to ja też wrzuce, tym razem z tegorocznej Ligi Mistrzów
http://videa.hu/videok/allatok/http-...J79qMdh9GBVwfy