Cytat:
Młodzi Polacy potrafią wygrywać z młodymi Hiszpanami, bo górują nad nimi fizycznie. I to dosyć znacznie.
Tylko, że już dwa lata później Hiszpanie zwiększą masę, a technika im zostanie. Polakom masa zostanie, a techniki nie przybędzie.
|
dokładnie Urban który coś tam wie o hiszpańskiej piłce mówił, że Xavi czy Iniesta u nas nie mieli by szans dostać się do kadr młodzieżowych