|
Brak Genkowa to bardzo zła wiadomość. I choć Górnik jest słabszy od GKSu i Śląska, to czeka nas bardzo trudny mecz. No chyba, że tym razem los odda nam, to co zabrał we Wrocławiu i Kilelcach i na początku meczu wpadnie jakaś przypadkowa bramka dla nas.
|