Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 28.04.2011, 19:59
Sprawdzać maile, bo ja właśnie dostałem info, że mnie nie wylosowali. Więc ruszyła machina.

Cytat:
Drogi Kibicu,

Numer Klienta: xxxxxxxxxx

Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany.

Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety lub w lipcu 2011 roku będzie je można nabyć za pośrednictwem platformy odsprzedaży biletów.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany(a) dystrybucją biletów, odwiedzaj regularnie portal biletowy UEFA EURO 2012™ na witrynie www.UEFA.com.

UWAGA!
Twój wniosek nie został wylosowany w loterii, a więc nie musisz dokonywać żadnych opłat.

Jeśli otrzymasz możliwość zakupienia biletów w późniejszym terminie, pamiętaj, że wysyłamy wszelkie wskazówki dotyczące dokonywania przelewów bankowych wyłącznie za pośrednictwem poczty. Więcej informacji możesz uzyskać na witrynie www.UEFA.com.

Pozdrawiamy,

Twój Zespół ds. Biletów na UEFA EURO 2012™
Teraz tylko liczyć że piątkowe "przecieki" sie sprawdzą, bo jedno z trzech kont mi weszło niby Ależ nerwy.

Dwa konta, które mi "nie wylosowano" (wg ww przecieku), mają taki sam komunikat. Może te szczęśliwe maile w późniejszym termiie wyślą ?
Powód: pomyłka
Ostatnio edytowane przez felipe : 28.04.2011 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując