|
Witam Serdecznie ! Zbliża się weekend majowy a ja postanowiłem go spedzić wyruszając do Krakowa na mecz z Górnikiem dlatego mam kilka pytań 1. Czy kupie bilet przed meczem w kasie 2. Czy wystarczy tylko dowód osobisty do zakupu biletu 3. Ne znam dokładnie Krakowskich realiów jak tam się mają sprawy związane z bezpieczeństwem w drodze na i ze stadionu
Ostatnio edytowane przez FAN Z ZAMOŚCIA : 28.04.2011 o godz. 18:08.
|