RZA napisał(a):

|
Witam wszystkich, mam pytanie ponieważ chwile nie wchodziłem na forum i dopiero teraz zauważyłem, że nie ma działu Armia Białej Gwiazdy i stąd moje pytanie czy to już na stałe? Dziękuje za odpowiedź nie wiedziałem gdzie to napisać.
|
witamy,
jest taki dział
a gdyby jednak nie było u Ciebie na przeglądarce to proszę:
http://wislakrakow.com/forum/forumdi...aysprune=&f=12