Temat
:
[24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15
Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony
Offline
#
38
28.04.2011, 17:22
Witam wszystkich, mam pytanie ponieważ chwile nie wchodziłem na forum i dopiero teraz zauważyłem, że nie ma działu Armia Białej Gwiazdy i stąd moje pytanie czy to już na stałe? Dziękuje za odpowiedź nie wiedziałem gdzie to napisać.
JŻS
RZA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RZA
Znajdź inne posty napisane przez RZA