Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 28.04.2011, 17:12
Czerwień zasłużona. Gdyby Alves nie cofnął nogi, to by miał jeśli nie karierę, to sezon z głowy (a i początek przyszłego). Wejście Pepego było po prostu chamskie i niebezpieczne.
Kartki dla symulantów - jak najbardziej. Pedro, Busquets czy Di Maria - takie zachowania powinno się karac, nawet dyscyplinarnie z zewnątrz (byłoby nawet w porządku, gdyby ktoś (UEFA?) teraz ich ukarał (a niech będą nawet dwa mecze, kosztem finału, a co - nastepnym razem pomyślą, nim zaczną oszukiwać).

Szkoda, że Real nie chce wykorzystać swojego potencjału w ofensywie. Szkoda patrzeć, jak tacy wspaniali gracze parkują autobus w bramce. Stać ich na więcej.
Barca na 90% w finale, gdzie czeka już właściwie MU.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując