Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.04.2011, 17:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
trzeba wierzyć ze krakowska banda Nawałki nam odpuści,Adaś miej sentyment.

Będzie cięzko, chyba ze zmienimy system po Śląsku z wrzutek na np.dogrania za 16nastkę albo strzały.
Bo jesli RM chce grać wrzute na Magica to masakra.
Lepiej juz sie skupic na tych strzałach - Jirsak sprobował ze Slaskiem i był bardzo blisko zdobycia gola.
Odpowiedz cytując