|
trzeba wierzyć ze krakowska banda Nawałki nam odpuści,Adaś miej sentyment.
Będzie cięzko, chyba ze zmienimy system po Śląsku z wrzutek na np.dogrania za 16nastkę albo strzały.
Bo jesli RM chce grać wrzute na Magica to masakra.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|