Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 28.04.2011, 16:38
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
haha no to od dziś jak ktoś tak wejdzie w Wiślaka, to nie będzie tłumaczeń, że to nie faul na czerwo (nawet bez dotknięcia).

A przepisy same mówią, że należy tępić również sam zamiar brutalnego wejścia, więc gizmowisla nie popłacz się.

a płaczka mou nikt i nic nie przebije. Hipokryta, weszlo dobrze o nim napisało. Jose zarzuca Pepowi, że wstydziłby się tak wygrywać trofea, a sam co zrobił z Porto i Interem? Hipokryta
Przepisy mówią także cos o symulantach jak mi się zdaje...Równie chętnie dawąłbys kartki płaczkom z Barcelony? Bo taki pedro czy Busquets to była parodia na całego.
Odpowiedz cytując