Z Bayernem macie racje. Odpuszcze to , lepiej wygrać troche mniej , niz wcale

Co do meczu Blackburn - Bolton , nie jestem pewny wygranej Blackburnu , ale tak jak powiedział kolega Leszek , kto nie ryzykuje nie wygrywa. Na jednym kuponie obstawie ich wygraną , na drugim 1X.
Jesli chodzi o mecz Chelsea - Tottenham , w tabeli z aktualną formą Chelsea zajmuje 1 miejsce , Tottenham 10. Ale juz nie raz byo ze słabeusz wygrywał z prowadządzącym w lidze. Mam nadzieje ze Chelsea pokaże co potrafi.