Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 28.04.2011, 16:16
haha no to od dziś jak ktoś tak wejdzie w Wiślaka, to nie będzie tłumaczeń, że to nie faul na czerwo (nawet bez dotknięcia).

A przepisy same mówią, że należy tępić również sam zamiar brutalnego wejścia, więc gizmowisla nie popłacz się.

a płaczka mou nikt i nic nie przebije. Hipokryta, weszlo dobrze o nim napisało. Jose zarzuca Pepowi, że wstydziłby się tak wygrywać trofea, a sam co zrobił z Porto i Interem? Hipokryta
Odpowiedz cytując