Temat
:
Otwieramy czteropak. Real - Barca.
Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Offline
#
11
28.04.2011, 15:46
http://www.youtube.com/watch?v=G2oRX...layer_embedded
Pepe nie dotknął nawet Alvesa! I co Wy na to?
Ja sam zdziwiony byłem, że po takim obrocie tak szybko wrócił na boisko...
Ikki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ikki
Znajdź inne posty napisane przez Ikki