|
wg mnie śmiało można stawiać na
-Borussie muszą wygrać, muszą....
-Chelsea ma cały czas szanse na obrone mistrzowskiego tytułu, totenham z mocnymi ekipami grać nie umie
-Blackburn nawet czyste (Bolton na wyjazdach miernoty, a Ewood park nie goscinne%)
Bayern moze faktycznie spartaczyć.
|