Wyświetl pojedynczy post
frano_rozrywka
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 28.04.2011, 15:32
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mourinho majac w skladzie : C.Ronaldo,Higuaina,Kake,Adebayora i Benzeme zagrał obrone czestochowy,to jakis absurd . Mogli isc na wymiane ciosów ,pewnie by jakies bramki stracili ale mogliby wygrac np.3-2
Jose bał się wtopy wg. mnie. A przykład Arsenalu pokazuje, że czasem można coś z Barcą u siebie wygrać.
Tylko Wisła
Odpowiedz cytując