AS82 napisał(a):

|
Mourinho majac w skladzie : C.Ronaldo,Higuaina,Kake,Adebayora i Benzeme zagrał obrone czestochowy,to jakis absurd . Mogli isc na wymiane ciosów ,pewnie by jakies bramki stracili ale mogliby wygrac np.3-2
|
Jose bał się wtopy wg. mnie. A przykład Arsenalu pokazuje, że czasem można coś z Barcą u siebie wygrać.