Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 28.04.2011, 15:22
Prawda jest taka, ze Pepe to jest brutal jak np w Juventusie Felipe Melo czy w Manchesterze City Nigel De Jong. A Mourinho niech juz nie narzeka na sedziego bo gdy prowadził Porto czy Inter to sedziowie jemu sprzyjali
http://www.weszlo.com/news/6752
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.04.2011 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując