Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 28.04.2011, 15:17
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25063

Uch, ciężka wiadomość i kolejna, prawdziwa szansa dla Żurawia. Może być ciężko ale liczę że wygramy tak czy siak.
Odpowiedz cytując