Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 28.04.2011, 15:14
Widze niektorzy naprawde maja blade pojecie o pilce noznej, a swoje zdanie opieraja na tym co zobacza w tv lub co ugraja w fifie.

Dwa przyklady dla malo ogarnietych:

1) Alves nie cofa nogi - faul,czerwo,kontuzja. Cofnal bo nie jest idiota. Gdyby sie tylko przewrocil, gdyby zaspiewal po faulu piosenke zespolu Feel czy zrobil cokolwiek innego, nic by to nie zmienilo. Pepe jak zwykle zachowal sie jak idiota i za SAM ZAMIAR, podkreslam za sam ZAMIAR zagrania w taki a nie inny sposob wylecial z boiska. Jesli ktos tego nie rozumie to po prostu niech przestanie sie osmieszac bo SAM ZAMIAR tez widnieje w przepisach i za SAM ZAMIAR wylatuje sie z boiska.

2) Zamienmy Alves-Pepe na Melikson-Borysiuk

Dziekuje za uwage.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując