Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.04.2011, 15:09
Mourinho majac w skladzie : C.Ronaldo,Higuaina,Kake,Adebayora i Benzeme zagrał obrone czestochowy,to jakis absurd . Mogli isc na wymiane ciosów ,pewnie by jakies bramki stracili ale mogliby wygrac np.3-2
Odpowiedz cytując