Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
21786
28.04.2011, 14:33
masterlag
napisał(a):
Również pytanie o tramwaje, a raczej o stronkę.
Jakiś czas temu ktoś wrzucał tutaj stronkę z tramwajami i autobusami krakowskimi, gdzie można było wpisać miejsce, z którego chcemy dojechać i gdzie; obok była mapka Krk, gdzie była zaznaczona droga jaką chcemy pokonać, wyświetlały się też obok numery tramwai oraz autobusów, w które wsiadać.
Kojarzy ktoś coś?
Jakby ktoś miał to cudo to niech podeśle, najlepiej na privka.
Byłabym wielce wdzięczna
Zapewne masz na myśli tą stronę
http://krakow.jakdojade.pl/
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr