|
Nie jestem pewien czy aż tylu sędziów dałoby czerwoną kartkę gdyby mieli możliwość obejrzenia sytuacji na spokojnie. Tak jak wspomniałem wcześniej, owszem było to niebezpieczne zagranie, ale nie był zamierzone, bo celował i trafił w piłkę. Co do tego czy w ogóle trafił Alvesa to definitywnie chyba dopiero na jakimś filmie hd można by ocenić, przy czym skoro mówimy o takich minimalnych wątpliwościach oraz po obejrzeniu dostępnych powtórek to wydaje mi się że jeśli nawet trafił to nie korkiem tylko zewnętrzną częścią buta, więc trzeba się zgodzić że Dani podkoloryzował całą sytuację.
Jeszcze co do wyniku to mam tylko cichą nadzieję że Mourinho jednak zaryzykuje w rewanżu, bo ja akurat nie kibicuje żadnej z tych drużyn ale chciałbym w końcu obejrzeć porządne widowisko, takie do jakich przyzwyczaiło mnie Gran Derbi jeszcze parę lat temu.
|