Jeśli zna ktoś trochę niemiecki, to bardzo bym prosił o przetłumaczenie kilku zdań
1. Interesuje mnie kupno samego silnika
2. Proszę powiedzieć w jakim jest stanie?
3. Czy wysłał by Pan DHLem do Polski? W jakiej by było to cenie?
4. Czy silnik kosztuje 40e?
Zresztą chyba kosztuje..
Poza tym co on tam napisał na tej stronce? Coś tam pisze o 1500e..
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeige...w-125/23427504
Bardzo dzięki za wszelkie odpowiedzi.