Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21784
Stary 28.04.2011, 12:59
Jeśli zna ktoś trochę niemiecki, to bardzo bym prosił o przetłumaczenie kilku zdań

1. Interesuje mnie kupno samego silnika
2. Proszę powiedzieć w jakim jest stanie?
3. Czy wysłał by Pan DHLem do Polski? W jakiej by było to cenie?
4. Czy silnik kosztuje 40e?

Zresztą chyba kosztuje..
Poza tym co on tam napisał na tej stronce? Coś tam pisze o 1500e..
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeige...w-125/23427504
Bardzo dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Odpowiedz cytując