Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21783
Stary 28.04.2011, 12:19
Pepito1999 napisał(a):Wyświetl post
Witam oriętuje się ktoś z was ile kosztuje taxi z Dworca Głównego pod stadion Wisły ? pozdrawiam

Ale po co taxą ? wsiadasz w 12 albo w 15 na Cichy Kącik i wysiadasz na przystanku Reymana stamtąd widać stadion. Parę metrów z buta i jesteś. Taxą jakieś 20 zł, tramwaj 1.25 jeśli jesteś studentem/uczniem.
Odpowiedz cytując