Pepito1999 napisał(a):

Witam oriętuje się ktoś z was ile kosztuje taxi z Dworca Głównego pod stadion Wisły ? pozdrawiam
|
Ale po co taxą ? wsiadasz w 12 albo w 15 na Cichy Kącik i wysiadasz na przystanku Reymana stamtąd widać stadion. Parę metrów z buta i jesteś. Taxą jakieś 20 zł, tramwaj 1.25 jeśli jesteś studentem/uczniem.