Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
44168
28.04.2011, 11:44
Mimo wszystko Arsenal miał w kadrze tych 3, a mimo to musieli się ratować Lehmanem. Jovanić może odejść pod warunkiem że kupimy jakiegoś dość solidnego bramkarza. I Kurto muśi dostać szanśę.
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906